O zawodach

Drodzy zawodnicy,

6 PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 w atrakcyjnej formule!

Co czeka uczestników 6 edycji Festiwalu?

 1. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma możliwość dowolnej ilości startów na zabezpieczonej trasie zawodów z pomiarem czasu w czasie rozgrywania Festiwalu w weekend 17-19 września 2021. Strefa startu/mety będzie działać w:

  Piątek 17 września: 18:00-22:00
  Sobota 18 września: 9:00 - 15:00
  Niedziela 19 września: 9:00 - 15:00

 2. Dostępne będą starty na 3 dystansach: doskonale znanych z poprzednich edycji 10 kilometrów i półmaratonu oraz nowości: biegu na 5 kilometrów, idealnym dla amatorów i debiutantów.
 3. W piątek, 17 września, odbędzie się II PKO Bydgoski Bieg Nocny na dystansie 5 kilometrów
 4. Zawodnicy, którzy ukończą wszystkie trzy dystanse podstawowe (5, 10 i 21,1km), wezmą udział w dodatkowej klasyfikacji na najbardziej uniwersalnego biegacza i biegaczkę.
  O wyniku będzie decydowała najmniejsza suma czasów na trzech dystansach, które trzeba pokonać podczas Festiwalowego weekendu.
 5. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz kibiców, zawodnicy stratować będą indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego, a jeżeli aktualnie obowiązujące przepisy na to pozwolą to Organizator przygotuje starty grupowe o wyznaczonych godzinach na określonych dystansach.
 6. Trasy Festiwalu zostaną poprowadzone w Myślęcinku, największym parku miejskim w Polsce. Pętla będzie liczyła 5 kilometrów, w 90% będzie poprowadzona płaskimi, szybkimi drogami asfaltowymi.
 7. W ramach Festiwalu odbędą się 1. PZLA Mistrzostwa Polski Amatorów w Półmaratonie!
  Więcej informacji TUTAJ!

Zawodnicy, którzy zapiszą się na 6. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy od dzisiaj, mają możliwość wyboru pomiędzy pakietem z lub bez koszulki sportowej.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W BIEGU
ZAREJESTRUJ SIĘ!